Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Server Minecraft [No-White-List] [Survival + Miasto(działki) poza miastem FREE BUILD] [DEDYK 24/7] [No Premium]


damian_zet

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7c329.gif

 

Typ: Publiczny Darmowy 24/7

Adres IP: 176.9.11.7:25700

Status: status.png?ip=176.9.11.7&port=25700

informacje.png

Sloty: Obecnie 10

Whitelista: no.png

Potwory: ok.png

Zwierzęta: ok.png

Nether: ok.png

 

team.png

damian_zet

Candy_UP

 

pluginy.png

AntiXray

ChestShop

iConomy

LWC

WorldEdit

WorldGuard

Permissions

dynmap

 

//nie przeprowadzamy konkursów na forum!

 

PoZdR,

Administracja serwera :)

Opublikowano

Wybaczcie problemy, kumpel zrobił i jest OK :), konkurs nie jest na forum :) lecz na serwerze w Minecrafcie :) wiecej info u nas na serwie lub u nas na forum :), co do dawania działek itd... jesli na raz chce je 9 osób a jeden pisze ze chce wieksza niż są to wybaczcie ale jak byłem sam wtedy na serwerze to ciezko jest samemu to zrobic aby kazdy dostal szybko dzialke!

Opublikowano

Nie byłeś wtedy sam, bo było 3 moderatorów (około). Gdy kumpel poprosił o działkę na 2 osoby zaczołeś pytać się graczy "Kto zna komendy?" I zapytałeś jak dać działkę na 2 osoby. Polecam troszke się pouczyć komend i załączyć serwer; )

counterstrikesignatureb.jpg
Opublikowano

@Up

 

Skoro kolega napisał że Admin nie zna się na komendach to wole nie wchodzić.

2054962.png

 

Daj Like, bo ugryze.

 

Jedno kliknięcie nie boli.

Opublikowano

Powiem tak serwer jest już ogarnięty i wszystko działa, admin zna komendy itd... tylko jeśli jest sam i był sam a kazdy chce działke i wydziwia ze chce wieksza to nie moja wina... jesli chcecie sprawdzic zapraszam. Wkrotce pojawi sie dodatek z praca i mapa do free build...

Opublikowano

Powiem tak serwer jest już ogarnięty i wszystko działa, admin zna komendy itd... tylko jeśli jest sam i był sam a każdy chce działkę i wydziwia ze chce większa to nie moja wina... jeśli chcecie sprawdzić zapraszam. Wkrotce pojawi sie dodatek z praca i mapa do free build...

 

Ogarnięty! Chyba w snach - LAGI, non stop rozłącza ,serwer się wysypuje, BRAK ciekawych pluginów jakby chociaż jobs,, cuboid ustawiony ponad 100 kratek w każdą stronę od spawnu trzeba niezłe się nachodzić zęby coś porobić, respawn mobów taki że w nocy nie idzie się ruszyć, Admin i mod albo nieobecni albo afk, przestawiają ciągle dzień noc jak im pasuje -obecni możne 15 min dziennie.

 

Jedyny plus to działająca zapalniczka ....

Opublikowano

Nie nasza wina ze serwis pukawka.pl ma coś z serwerem na którym stoi nasz dedyk. Pisaliśmy do nich i mają sprawę załatwić. Poza tym masz warpa jak i do lasu tak i do kopalni więc Cię nie rozumiem? Skoro byłeś u nas raptem 10 minut to może tak być ale zauważ że każdy ma swoje życie i nie będzie siedział 24/H na serwerze aby Tobie umilać życie. Jakoś inni się nie skarżą ale zawsze znajdzie się ktoś komu wszystko nie pasuje.... przykład powyżej...

Opublikowano

Powiększ ilosć miejsc na serwie. Jak nie wiesz jak to rób tak :

1. wchodzisz w folder z serwerem.

2. otwierasz plik PROPERTIES przez notatnik.

3 zmieniasz xax-mlayer na np: 100

4. włączasz serwer.

I masz więcej osób na serwerze. Milo że pomogłem.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...